Solomiya

Я вважаю себе гарною дочкою, намагаюся допомагати мамі, не забуваючи про власне життя та свою сім’ю з чоловіком, але їй завжди мало

Моє питання стосується стосунків із батьками, а точніше з мамою. Вона завжди вчила мене бути зручною дівчинкою. І досі це…

2 роки ago

Не судіть мене, але я залишила цю дитину, оскільки спочатку лікарі прогнозували мені, що не зможу мати дітей, я не трималася за свого хлопця у плані фінансів

Коли ми тільки-но почали будувати стосунки з хлопцем, то було дуже багато образ, розходилися, а потім сходилися. Розходилися ми через…

2 роки ago