Яке ж було наше здивування, коли, відкривши другу банку, ми побачили, що фарба там зовсім не того відтінку, що була в першій, звичайно, після нанесення її на стіну і побачили, повернулися в магазин і попросили допомогти нам замінити фарбу на справді однакову

Давно із чоловіком збиралися зробити ремонт у квартирі. Не те щоб дуже грандіозний, а так, шпалери обдерти, стіни вирівняти і рівномірно пофарбувати фарбою. Валиком, щоб самостійно і без втручання сторонніх людей.

І справа не в тому, що грошей шкода, а просто не хочеться підлаштовуватись під чужих людей у власній квартирі. Не дивлячись на те, що навколо більш ніж достатньо будівельних магазинів, де є все, що завгодно, ми зіткнулися з незвичайною проблемою.

Принаймні ні я, ні чоловік передбачити її не могли, однакова фарба насправді не обов’язково буде однаковою. Поясню.

Нам була потрібна для стін бежева фарба. Ні біла, ні слонова кістка нас не влаштовувала, про що ми відразу ж сказали консультанту в магазині.

Він погодився допомогти і притяг звідкись зі складу 4 банки на вигляд однакової фарби. Тобто, одного й того самого виробника, в однакових банках.

Подякувавши, ми з чоловіком повернулися додому і приступили до малярських робіт. Яке ж було наше здивування, коли, відкривши другу банку, ми побачили, що фарба там зовсім не того відтінку, що була в першій.

Звичайно, після нанесення її на стіну і побачили. Повернулися в магазин і попросили допомогти нам замінити фарбу на справді однакову.

Чомусь нам зовсім не хочеться дивитися на смугасті стіни, тим більше, що межа між «старим» і «новим» фарбуванням проходить саме посередині стіни на самому видному місці. Навіть не лаялися, ввічливо попросили, надавши і чек, і самі банки.

Виявилося, що міняти нічого не будуть, оскільки фарба дійсно одного виробника, але із різних партій. Судячи з дати виготовлення, розливали їх на заводі майже з піврічним інтервалом.

Можливо, за цей час або технологічний процес змінився, або його не надто там дотримуються. Або зберігали різні банки в різних умовах.

А якщо термін придатності не закінчився, ми, як запевняють продавці, самі винні, що не додивилися і купили «кота в мішку».
Ось як, виявляється, буває.

Мабуть, без дизайнерських студій та будівельних бригад навіть стіни пофарбувати не вдасться. Занадто це складний процес для двох непрофесіоналів, нехай і з вищою освітою.

You cannot copy content of this page