Автор: Selena
Живу в якомусь заціпенінні. Не зрозумію, що й коли пішло не так. Виховувала дочку сама, багато працювала. До 30 років розв’язала всі житлові питання – здавалося, що двокімнатна
Як думаєте, в якому віці найкраще заводити сім’ю, тобто одружуватися і заводити дітей? Я прийшла до висновку, що краще це робити в молодості, причому це вірно для однієї та для
Мені вже 30 років. У мене є квартира та робота, але немає своєї родини. Я не одружилася, не зустріла чоловіка з яким захотілося б пов’язати своє життя. Я
Історія про жіночу дружбу. Мені 46 років із Мариною ми товаришували зі школи, були, що називається, не розлий вода. Так, останніми роками стали рідше бачитися: справи, турботи, сім’ї
Шуба сімейних чвар Ішли ми з чоловіком торговим центром. І тут я побачила її. Шубу моєї мрії. І продавалася шуба, а точніше хутряна курточка, зважаючи на літній час,
Мені 32 роки є син від першого шлюбу, 7 років хлопчику. І є дочка, 10 років. Але ця дівчинка мого чоловіка. Так, я знала, на що йшла. Власне
До моєї дружини теща завжди ставилася, м’яко кажучи, не дуже. Улюбленицею Тамари Василівни завжди була старша. -Ось Олена у мене розумниця, – любила говорити ”моя друга мама”, –
Чоловік тисне кожну копійку для мене, але готовий для дочки зробити неможливе Можна було б подумати, що йдеться про його дочку від якогось іншого шлюбу, – Але ж
Мені 52 роки. З 15 років працюю. О 25 одружився, чекали першу дитину. З нею було не нудно. У шлюбі 5 дітей. Чоловік я неуважний, а батько, як
Я маю 25-річного сина Дениса. Він одружений і ніяк не може отримати від дружини розлучення, бо дитині ще немає й року. Історія почалася ще в шкільні роки: Денис